назва компаніїУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ
Напрямок діяльностіСадоводство, ягодники, зерновые.
сайтwww.uayf.org
Стажер у ягідництві (Норвегія)
Кількість вакантних місць:6
Дата відкриття вакансії:01 березня 2019
Дата актуальності вакансії:30 квітня 2019
Житомирська область
Оплата - Так

Умови стажування. Стажування передбачає роботу на всіх ланках технологічного ланцюга вирощування малини під керівництвом спеціаліста підприємства впродовж 40 робочих годин на тиждень (172-200 годин на місяць). Період стажування 5 місяців. Відповідно до технологічного процесу можлива, обумовлена контрактом, наднормова робота за додаткову оплату. Заробітна плата стажера становить близько 9 євро на годину – близько 1600 євро на місяць (до оподаткування). Оплата праці здійснюється фермером раз на місяць, перерахуванням коштів на банківський рахунок практиканта. Ставка податків близько 18%. Вартість проживання та харчування окремо обумовлені контрактом (як правило, студент харчується за власний рахунок, вартість проживання близько 100 євро). Згідно трудового договору, практикант має право на місяць відпустки або відпускні кошти у розмірі 10,5% заробітку.

 

Період стажування 4-24 місяці

 

Вимоги до учасників

  • вік 18-35 років;
  • володіння англійською мовою на розмовному рівні;
  • учасник має бути студентом за спеціальністю: технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, ветеринарна медицина, організація та технологія ведення фермерського господарства.

 

Контакти

Левківська Лариса Миколаївна,

Координатор програм стажування

Українська асоціація молодих фермерів

Тел.: +38 (097) 297-27-27

Email: hr@uayf.org

Web: uayf.org

Інші вакансії цієї компанії(35)
Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер у скотарстві та свинарстві (Норвегія) Стажер у конярстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Німеччина) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Німеччина) Стажер у конярстві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Швейцарія) Стажер у скотарстві (Німеччина) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у свинарстві (Ісландія) Стажер у свинарстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Норвегія) Стажер у свинарстві (Данія) Стажер у свинарстві (Ісландія) Стажер у скотарстві (Данія) Стажер у скотарстві (Фінляндія) Стажер у овочівництві (Фінляндія) Стажер у ландшафтному дизайні (Фінляндія) Стажер у овочівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Норвегія) Стажер у овочівництві (Норвегія) Стажер у садівництві (Норвегія) Стажер у конярстві (Норвегія) Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер-механік сільського господарства у овочівництві (Норвегія) Стажер у птахівництві (Данія) Стажер у хутровому звірівництві (Данія) Стажер у садівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Данія) Стажер-тракторист (Фінляндія) Стажер-оператор екскаватора (Фінляндія) Стажер у рослинництві – вирощування лікарської кропиви (Фінляндія) Стажер у садівництві (Фінляндія)
Схожі вакансії
Стажер у ландшафтному дизайні (Фінляндія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Київська область
Стажер у садівництві (Норвегія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Київська область
Стажер у садівництві (Данія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Житомирська область
схожі вакансії