назва компаніїУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ
Напрямок діяльностіСвинарство
сайтwww.uayf.org
Стажер у свинарстві (Фінляндія)
Кількість вакантних місць:2
Дата відкриття вакансії:01 серпня 2018
Дата актуальності вакансії:01 грудня 2018
Житомирська область
Оплата - Так

Умови стажування. Стажування передбачає роботу на всіх ланках технологічного ланцюга під керівництвом спеціаліста підприємства впродовж 40 робочих годин на тиждень (160-180 годин на місяць). Період стажування 12 місяців. Відповідно до технологічного процесу можлива, обумовлена контрактом, наднормова робота за додаткову оплату. Заробітна плата стажера становить близько 7,5 євро на годину – 1290 євро на місяць (до оподаткування). Оплата праці здійснюється фермером раз на місяць, перерахуванням коштів на банківський рахунок практиканта. Ставка податків близько 12% на сумму, що перевищує 510 євро на місяць. Вартість проживання та харчування окремо обумовлені контрактом (як правило, студент харчується за власний рахунок, вартість проживання 150 євро на місяць). Згідно трудового договору, практикант має право на місяць відпустки або відпускні кошти у розмірі 12,5% заробітку.

 

Період стажування 18 місяців

 

Вимоги до учасників

  • вік 18-30 років;
  • володіння англійською мовою на розмовному рівні;
  • учасник має бути студентом за спеціальністю: технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, ветеринарна медицина, організація та технологія ведення фермерського господарства;
  • учасник повинен мати базовий досвід за напрямом стажування.

 

Контакти

Левківська Лариса Миколаївна,

Координатор програм стажування

Українська асоціація молодих фермерів

Тел.: +38 (097) 297-27-27

Email: hr@uayf.org

Web: uayf.org

Інші вакансії цієї компанії(35)
Стажер у ягідництві (Норвегія) Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер у скотарстві та свинарстві (Норвегія) Стажер у конярстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Німеччина) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Німеччина) Стажер у конярстві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Швейцарія) Стажер у скотарстві (Німеччина) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у свинарстві (Ісландія) Стажер у свинарстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Норвегія) Стажер у свинарстві (Данія) Стажер у свинарстві (Ісландія) Стажер у скотарстві (Данія) Стажер у скотарстві (Фінляндія) Стажер у овочівництві (Фінляндія) Стажер у ландшафтному дизайні (Фінляндія) Стажер у овочівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Норвегія) Стажер у овочівництві (Норвегія) Стажер у садівництві (Норвегія) Стажер у конярстві (Норвегія) Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер-механік сільського господарства у овочівництві (Норвегія) Стажер у птахівництві (Данія) Стажер у хутровому звірівництві (Данія) Стажер у садівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Данія) Стажер-тракторист (Фінляндія) Стажер-оператор екскаватора (Фінляндія) Стажер у рослинництві – вирощування лікарської кропиви (Фінляндія) Стажер у садівництві (Фінляндія)
Схожі вакансії
Стажер у свинарстві (Німеччина)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Житомирська область
Стажер у свинарстві (Ісландія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Житомирська область
Стажер у свинарстві (Фінляндія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Житомирська область
схожі вакансії