назва компаніїУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ
Напрямок діяльностіВРХ
сайтwww.uayf.org
Стажер у скотарстві (Німеччина)
Кількість вакантних місць:15
Дата відкриття вакансії:21 червня 2017
Дата актуальності вакансії:03 серпня 2017
Житомирська область
Оплата - Так

Умови стажування. Стажування передбачає роботу на всіх ланках технологічного ланцюга під керівництвом спеціаліста підприємства впродовж 40 робочих годин на тиждень (160-172 годин на місяць). Заробітна плата стажера становить близько 8,6 євро на годину, близько 1600 євро на місяць (до оподаткування).

Оплата праці здійснюється фермером раз на місяць, перерахуванням коштів на банківський рахунок практиканта. Вартість проживання 150 євро на місяць. Харчування за власний рахунок.

 Період стажування 12 місяців

 Вимоги до учасників

  • вік 18-30 років;
  • володіння англійською або німецькою мовою на розмовному рівні;
  • учасник має бути студентом за спеціальністю: агрономія, захист рослин, технології виробництва і переробки продукції рослинництва, організація та технологія ведення фермерського господарства, агроекологія;
  • у студента повинні бути зданими мінімум 4 сесії.

 

Контакти

Левківська Лариса Миколаївна,

Координатор програм стажування

Українська асоціація молодих фермерів

Тел.: +38 (097) 297-27-27

Email: hr@uayf.org

Web: uayf.org

Інші вакансії цієї компанії(35)
Стажер у ягідництві (Норвегія) Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер у скотарстві та свинарстві (Норвегія) Стажер у конярстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Німеччина) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Німеччина) Стажер у конярстві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Швейцарія) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у свинарстві (Ісландія) Стажер у свинарстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Норвегія) Стажер у свинарстві (Данія) Стажер у свинарстві (Ісландія) Стажер у скотарстві (Данія) Стажер у скотарстві (Фінляндія) Стажер у овочівництві (Фінляндія) Стажер у ландшафтному дизайні (Фінляндія) Стажер у овочівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Норвегія) Стажер у овочівництві (Норвегія) Стажер у садівництві (Норвегія) Стажер у конярстві (Норвегія) Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер-механік сільського господарства у овочівництві (Норвегія) Стажер у птахівництві (Данія) Стажер у хутровому звірівництві (Данія) Стажер у садівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Данія) Стажер-тракторист (Фінляндія) Стажер-оператор екскаватора (Фінляндія) Стажер у рослинництві – вирощування лікарської кропиви (Фінляндія) Стажер у садівництві (Фінляндія)
Схожі вакансії
Стажер у скотарстві (Норвегія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Житомирська область
Стажер у скотарстві (Німеччина)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Київська область
Стажер у скотарстві (Швейцарія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Житомирська область
схожі вакансії