назва компаніїУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ
Напрямок діяльностіРослинництво
сайтwww.uayf.org
Стажер у овочівництві (Фінляндія)
Кількість вакантних місць:15
Дата відкриття вакансії:01 березня 2017
Дата актуальності вакансії:01 травня 2017
Житомирська область
Оплата - Так

Умови стажування. Стажування передбачає роботу на всіх ланках технологічного ланцюга під керівництвом спеціаліста підприємства впродовж 40-50 робочих годин на тиждень (172-200 годин на місяць). Відповідно до технологічного процесу можлива, обумовлена контрактом, наднормова робота за додаткову оплату. Заробітна плата стажера становить близько 7,05 євро на годину – 1364 євро на місяць (до оподаткування).

Приклад розрахунку зарплати: за 172 робочих годин – зарплата 1364 євро (1212,60 євро (7,05 євро на годину х 172 години) + 151,58 євро відпускних (12,5% зароблених грошей)) - 445,30 євро витрат (270 євро за оренду житла - 81,85 євро податку (11,19%) - 77,76 євро відрахування в пенсійний фонд – 15,69 євро медична страховка) = 918,70 євро (мін. гарантована зарплата)

Оплата праці здійснюється фермером раз на місяць, перерахуванням коштів на банківський рахунок практиканта. Вартість проживання 270 євро, проживання на території підприємства у караванах (кімнати на 2 людини, спільні кухня, душ, туалет та сауна), харчування за власний рахунок. Згідно трудового договору, практикант має право на місяць відпустки або відпускні кошти у розмірі 12,5% заробітку.

 

Період стажування 6-18 місяців

 

Вимоги до учасників

  • вік 18-30 років;
  • володіння англійською мовою на розмовному рівні;
  • учасник має бути студентом за спеціальністю: агрономія, захист рослин, технології виробництва і переробки продукції рослинництва, організація та технологія ведення фермерського господарства, агроекологія.

 

Контакти

Левківська Лариса Миколаївна,

Координатор програм стажування

Українська асоціація молодих фермерів

Тел.: +38 (097) 297-27-27

Email: hr@uayf.org

Web: uayf.org

Інші вакансії цієї компанії(35)
Стажер у ягідництві (Норвегія) Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер у скотарстві та свинарстві (Норвегія) Стажер у конярстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Німеччина) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Німеччина) Стажер у конярстві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Швейцарія) Стажер у скотарстві (Німеччина) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у свинарстві (Ісландія) Стажер у свинарстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Норвегія) Стажер у свинарстві (Данія) Стажер у свинарстві (Ісландія) Стажер у скотарстві (Данія) Стажер у скотарстві (Фінляндія) Стажер у ландшафтному дизайні (Фінляндія) Стажер у овочівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Норвегія) Стажер у овочівництві (Норвегія) Стажер у садівництві (Норвегія) Стажер у конярстві (Норвегія) Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер-механік сільського господарства у овочівництві (Норвегія) Стажер у птахівництві (Данія) Стажер у хутровому звірівництві (Данія) Стажер у садівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Данія) Стажер-тракторист (Фінляндія) Стажер-оператор екскаватора (Фінляндія) Стажер у рослинництві – вирощування лікарської кропиви (Фінляндія) Стажер у садівництві (Фінляндія)
Схожі вакансії
Стажер у овочівництві (Данія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Київська область
Стажер у квітникарстві (Норвегія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Київська область
Стажер у овочівництві (Норвегія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Київська область
схожі вакансії