назва компаніїУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ
Напрямок діяльностіСвинарство
сайтwww.uayf.org
Стажер у свинарстві (Ісландія)
Кількість вакантних місць:7
Дата відкриття вакансії:01 травня 2017
Дата актуальності вакансії:00 public.months.00 0000
Житомирська область
Оплата - Так

Умови стажування. Стажування передбачає роботу на всіх ланках технологічного ланцюга під керівництвом спеціаліста підприємства впродовж 40 робочих годин на тиждень (160-180 годин на місяць). Відповідно до технологічного процесу можлива, обумовлена контрактом, наднормова робота за додаткову оплату. Заробітна плата стажера 1200 євро на місяць (після оподаткування). Оплата праці здійснюється базою стажування раз на місяць перерахуванням коштів на банківський рахунок практиканта. Вартість проживання та харчування окремо обумовлені контрактом (як правило, студент харчується за власний рахунок, вартість проживання близько 100-200 євро).

 

Період стажування 12 місяців

 

Вимоги до учасників

  • вік 18-35 років;
  • володіння англійською мовою на розмовному рівні;
  • 1-2 роки досвіду роботи за фахом
  • учасник повинен мати диплом за спеціальністю: технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, ветеринарна медицина, організація та технологія ведення фермерського господарства.

 

Контакти

Левківська Лариса Миколаївна,

Координатор програм стажування

Українська асоціація молодих фермерів

Тел.: +38 (097) 297-27-27

Email: hr@uayf.org

Web: uayf.org

Інші вакансії цієї компанії(35)
Стажер у ягідництві (Норвегія) Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер у скотарстві та свинарстві (Норвегія) Стажер у конярстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Німеччина) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Німеччина) Стажер у конярстві (Німеччина) Стажер у скотарстві (Швейцарія) Стажер у скотарстві (Німеччина) Стажер у овочівництві (Німеччина) Стажер у свинарстві (Ісландія) Стажер у свинарстві (Фінляндія) Стажер у свинарстві (Норвегія) Стажер у свинарстві (Данія) Стажер у скотарстві (Данія) Стажер у скотарстві (Фінляндія) Стажер у овочівництві (Фінляндія) Стажер у ландшафтному дизайні (Фінляндія) Стажер у овочівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Норвегія) Стажер у овочівництві (Норвегія) Стажер у садівництві (Норвегія) Стажер у конярстві (Норвегія) Стажер у скотарстві (Норвегія) Стажер-механік сільського господарства у овочівництві (Норвегія) Стажер у птахівництві (Данія) Стажер у хутровому звірівництві (Данія) Стажер у садівництві (Данія) Стажер у квітникарстві (Данія) Стажер-тракторист (Фінляндія) Стажер-оператор екскаватора (Фінляндія) Стажер у рослинництві – вирощування лікарської кропиви (Фінляндія) Стажер у садівництві (Фінляндія)
Схожі вакансії
Стажер у свинарстві (Фінляндія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Житомирська область
Стажер у свинарстві (Німеччина)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Житомирська область
Стажер у свинарстві (Ісландія)
УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МОЛОДИХ ФЕРМЕРІВ • Житомирська область
схожі вакансії