Твій професійний старт

17 лютого 2017

17 лютого 2017 року в рамках роботи Міжнародних виставок «Зернові технології 2017», «Agro Animal Show 2017» та «Фрукти. Овочі. Логістика 2017» відбудеться марафон співбесід для студентів випускних курсів аграрних навчальних закладів та молодих фахівців «Твій професійний старт».

Метою заходу є налагодження дієвого комунікаційного каналу між роботодавцями  та майбутніми фахівцями галузі, які знаходяться в пошуку місця роботи.

Місце проведення - конференц-зал № 3, павільйону № 3  ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Запрошуємо компанії долучитись до заходу та представити свої вакансії та пропозиції по працевлаштуванню, участь безкоштовна!

Відвідувачі – молоді спеціалісти-аграрії, студенти аграрних вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів зможуть ознайомитися з діяльністю великих та середніх аграрних підприємств, представниками сервісних компаній і дізнатися про існуючі вакансії, познайомитися з потенційними роботодавцями та отримати шанс знайти роботу за спеціальністю.

Перед та після співбесід учасники делегацій матимуть можливість відвідати експозицію виставки та ознайомитись з провідними досягненнями аграрного сектору.

З питань участі та за детальною інформацією звертайтесь до організаторів заходу:

Дирекція виставки «ІнтерАГРО» Руслана Бондаренко, тел. моб. ‎(068)  7391243 Адреса електронної пошти: bond@kmkya.kiev.ua

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» Електронна адреса: info@ucab.ua, тел. (044) 236 2097; Ковтун Олена Анатоліївна.

ДУ «Науково-методичний центр «Агроосвіта» Електронна адреса: e_8848@ukr.net, тел. (096)348 9570) ; Чайковська Алла Борисівна.