Студентам показали як вирощують тропічну кукурудзу на Полтавщині

22 вересня 2015

22 вересня у Полтавській області відбувся Практичний семінар для студентів 4-5 курсів агрономічних спеціальностей ВНЗ України «Технологічні аспекти вирощування кукурудзи», організований компанією «КВС- Україна», асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та агенцією AgriEvent.

Метою заходу було надати всебічну інформацію для студентів агрономічних спеціальностей ВНЗ України про технологічні аспекти вирощування кукурудзи та селекційні напрямки кукурудзи компанії KWS і показати їх особливості на практиці на полях «Аліра-Агро».

Вікторія Таран, менеджер з маркетингу відділу олійних культур та кукурудзи Україна, Молдова, Грузія компанії «КВС-Україна»:

«Ми проводимо подібні лекції та практичні семінари, тому що розуміємо, що сучасні студенти – це наші майбутні клієнти та співробітники. Ось уже другий рік поспіль ми проводимо практичний семінар в польових умовах для студентів старших курсів агрономічних факультетів. Тішить не тільки те, що подібні заходи вдається проводити по всій Україні, надихає щире захоплення студентів агрономією та дуже високий рівень запитань до наших спеціалістів. Рівень кваліфікації студентів, які приїздять на ці практичні семінари, засвідчує, що система цінностей у сучасної молоді змінилася. Ці молоді люди розуміють, що знання треба шукати не лише в книжках чи лекціях, але й на практичних семінарах. Сьогодні мене дуже вразив хлопчина, який сам приїхав з Полтави маршруткою, (а це майже 200 км) і три години чекав в полі, поки почнеться семінар. Я переконана, що з таким завзяттям можна знайти цікаву та достойну роботу. Дивлячись на цих активних студентів та моїх колег, що із захопленням дають вичерпні відповіді на запитання, докладно все пояснюють, - надихаєшся на свою щоденну працю».

Андрій Кисильчук, НУБіП, 5-ий курс, учасник практичного семінару:

«Як і решта учасників, я дуже задоволений організацією семінару, адже доповідачі докладно розповіли про особливості вирощування кукурудзи, показали дослідні поля і відповіли на наші запитання. Для студентів досвід участі у таких практичних заходах є дуже цінним, адже рідко коли випадає можливість закріпити знання на практиці, а це дуже важливо для агрономів. До того ж, ми дізналися не лише про вирощування насіннєвої та силосної кукурудзи, а й про технології вирощування кукурудзи та сорго на технічні цілі, що було дуже корисно для нас як для молодих спеціалістів».