Найкращі студенти агрономічних спеціальностей України дізналися про сучасні агротехнології

22 червня 2015

Підрозділ «Байєр КропСайєнс» компанії «Байєр» в Україні, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція AgriEvent у рамках Всеукраїнського дня молодого агронома 22 червня 2015 року провели практичний семінар для кращих студентів та випускників агрономічних спеціальностей ВНЗ України «Технології Байєр КропСайєнс».

Метою даного заходу стало надання студентам та випускникам агрономічних спеціальностей ВНЗ України всебічної інформації про сучасні методи обробітку сільськогосподарських культур та ознайомлення з їх особливостями на практиці на полях дослідницької станції «Байєр АгроАрена Центр» у Полтавській області площею 17 га.

Під час семінару представники компанії розповіли студентам про сучасні технології у сфері захисту рослин «Байєр КропСайєнс», особливості вирощування та захисту польових культур. Студенти мали можливість не лише прослухати корисний матеріал, а й поставити запитання фахівцям та оцінити ефективність продуктів компанії «Байєр КропСайєнс» на демонстраційних полях, де вирощують озиму пшеницю, ярий ріпак, ярий ячмінь, сою, цукровий буряк, соняшник, кукурудзу. Також усі часники семінару отримали сертифікати.

«Будучи інноваційною компанією, яка впевнено дивиться у майбутнє та дбає про безпеку й здоров’я людей, рослин, довкілля та покращення якості життя населення, «Байєр» сприяє розвитку наукомістких областей, пошуку й розвитку талантів. Окрім традиційних практичних семінарів з технологій вирощування сільськогосподарських культур, які регулярно проводяться компанією як для молодих спеціалістів аграрного напрямку, так і для професійних агрономів та фермерів з різних куточків України, «Байєр» започаткував програми отримання стипендій Фонду науки та освіти «Байєр» (Bayer Science & Education Foundation) на 2015-2016 рр., метою яких є надання амбіційним талановитим студентам можливості розробити власний науковий проект або отримати безцінний професійний досвід в Європі за наступними напрямками: біологія, молекулярна біологія, біотехнологія, біоінженерія, хімія, біохімія, біоінформатика тощо», - повідомив керівник бізнес-групи «Байєр КропСайєнс» в Україні та країнах Північного Причорномор’я Андреас Льохель.

«Ми проводимо практичні семінари «Технології Байєр КропСайєнс» спільно з компанією «Байєр» уже шостий рік поспіль, і з кожним роком бажаючих взяти участь у таких заходах серед студентів усе більше. Річ у тому, що молоді фахівці потребують саме практичних знань, які складно отримати в аграрних ВНЗ України. Такі семінари є надзвичайно корисними, адже дозволяють ознайомитися з найновітнішими розробками у сфері вирощування, обробітку та захисту сільськогосподарських культур, а також поспілкуватися з досвідченими фахівцями галузі», - повідомив виконавчий директор агенції AgriEvent Віталій Лановлюк. 

Про компанію «Байєр»:

Компанія «Байєр» - всесвітньо відомий міжнародний концерн з понад півторасторічною історією, один зі світових лідерів на ринку засобів захисту рослин та насіння. В Україні компанія «Байєр» працює з 1992 року та, поряд із лідируючими позиціями в галузі засобів захисту рослин, посідає одне з провідних місць серед виробників  насіння, пропонуючи насіння високоврожайних гібридів озимого та ярого ріпаку, пшениці та овочевих культур.