Фахівці Great Plains провели навчання для молодих інженерів

18 травня 2017

18 травня 2017 року компанія Great Plains Ukraine спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» та агенцією AgriEvent провели практичний семінар для студентів 4-5 курсів інженерно-технічних спеціальностей аграрних ВНЗ України «День молодого інженера Great Plains». Метою заходу було ознайомлення студентів з високоефективною та сучасною технікою Great Plains та демонстрація її у роботі, сприяння розвитку теоретичних та практичних навиків студентів щодо використання сучасних рішень для збільшення ефективності роботи на полі.

Подія відбулася в міжнародному офісно-складському комплексі компанії Great Plains в Україні (с. Рославичі Васильківського району Київської області) за участі біля 40 студентів інженерних спеціальностей аграрних вишів з різних регіонів України: Київської, Житомирської, Вінницької, Сумської, Дніпропетровської та Херсонської областей. Відбір на участь у семінарі проводився серед активних студентів із високим рівнем успішності та мотивацією щодо подальшого працевлаштування за спеціальністю.

Під час теоретичної частини заходу майбутні інженери дізналися про історію компанії Great Plains, її цілі та плани на майбутнє. Сервісні інженери компанії Вадим та Владислав Мартиненко провели огляд модельного ряду техніки для ґрунтообробітку, сівалок та агрегатів для внесення добрив.

Андрій Воробйов, директор ТОВ «Грейт Плейнз Юкрейн» у своїй промові наголосив на важливості практики для студентів. «Ця подія дуже цікава і корисна для молодих спеціалістів, адже вона дає їм шанс побачити, що чекає на них у майбутньому, для чого вони навчаються за своєю спеціальністю. Я думаю, що наша компанія для них буде гарним прикладом, тому що ми сьогодні показали їм продукцію, яку виробляє завод, і якою користується багато господарств в Україні. Наші спеціалісти розповіли історію розвитку цієї галузі, адже бренд Great Plains стояв у витоків зародження імпорту закордонної с.-г. техніки в Україну», - зазначив пан Воробйов. – Наші спеціалісти показали саму техніку та особливості її налаштування, аби студенти також зрозуміли, що без знань, які вони зараз здобувають, керувати цією технікою — просто неможливо. Саме тому такі практичні семінари є дуже корисними. В свою чергу ми створюємо для молодих спеціалістів перспективи і працевлаштовуємо їх. Нам цікаво взяти на роботу молодого, талановитого інженера і навчити його стандартам ведення бізнесу в нашій компанії. Наприклад, наші сервісні інженери працюють в компанії з 2008 року, вони дуже добре володіють знаннями і можуть багато чому навчити молодь. Тому проведення таких заходів, безперечно, є взаємовигідним».

Наталія Пришляк, старший викладач кафедри адміністративного менеджменту Вінницького НАУ, керівник Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених, теж вважає, що подібні виїзні заходи важливі для студентів. «Останні півроку я перебувала в США і брала участь у різноманітних практичних заняттях і семінарах, і в своєму рейтингу цьому заходу можу поставити 10 з 10, за рівнем організації,  інформативності та інтерактивності. Подібні практики треба проводити частіше, тому що вони дуже стимулюють студентів. Молодь бачить, що працювати в аграрній галузі – означає працювати в сучасній компанії. Студенти мають можливість подивитися на робоче місце, побачити техніку в роботі, сісти в кабіну та навіть проїхатися по полю», - зазначила викладач.

Позитивні враження від участі у події висловили і самі молоді інженери. Із захопленням вони спостерігали за демонстраціями, задавали питання та виявляли активність у вікторині наприкінці семінару.

«Я вважаю, що такі заходи необхідно проводити, адже вони дають цікаву та нову інформацію для студента, можливість накопичити практичний досвід, закріпити отримані знання та вивчити новітні технології. А найголовніше - ми маємо змогу оглянути сучасну с.-г. техніку та зрозуміти, як вона функціонує», - прокоментував Олександр Кондратюк, студент 4 курсу факультету механізації сільського господарства Вінницького НАУ.